Duyurular


Ulusal Akciğer Sağlığı 2018 Kongresi (UASK 2018)

Değerli Meslektaşlarımız;

Akciğer Sağlığı ve Yoğun Bakım Derneği (ASYOD) olarak 2017'de ikinci Kongremizi gerçekleştirdik ve büyük bir katılımla sizlerin beğenisini kazandı.

ASYOD'un Ulusal Akciğer Sağlığı 2018 Kongresi yine Akciğer Kanserleri Derneği (AKAD) ile birlikte 14-18 Mart 2018 tarihinde Antalya'da Belek Kaya Palazzo Kongre Merkezinde yapılacaktır.

Yeni ufukları keşfetmek; farklı bir deneyim yaşamak için şimdiden 2018 Ulusal Kongre kontenjanınıza ULUSAL AKCİĞER SAĞLIĞI KONGRESİ’ni not edin.

Size yine çok farklı bir Kongre deneyimi yaşatacağımıza söz veriyoruz. paneller, konferanslar, simülasyon merkezleri, atölye çalışmaları, konseyler ve dahası süprizler...

Son 5 yılda Solunum Platformu’ndaki paylaşımlarımızla; Türkiye’nin her bölgesinde gerçekleştirdiğimiz bölgesel toplantılarımızla; online eğitimlerimizle; asistan e-okulumuzla; Güncel Göğüs Hastalıkları Serimizle; Akciğer Bültenimizle uzmanlık alanımızda kazandığımız tecrübe ve birikimleri kongremize yine aktaracağız.

Kongremizin bilimsel programının da siz üyelerimizin talep ve önerileri ile şekillenmesini hedefliyoruz. Bu konudaki görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı talep ediyoruz ve drnuritutar@gmail.com adresine iletmenizi bekliyoruz.

Katkı ve paylaşımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Saygılarımızla..

Sizin Sesiniz Sizin Kongreniz....

ASYOD Yönetim Kurulu